SUSIPAŽINKIME

„Milda, papasakok, ką veiki ir kas esi, bet trumpai, per 1 minutę.“

Pirmąkart gavusi tokią užduotį, suglumau… Ar gi galima sutalpinti visą gyvenimą ir daugybę veiklų į vieną trumputę minutę?!

Bet šiandien nebėra trylikos darbų darbelių, išgryninta pagrindinė veikla, o iš daugybės buvusių iniciatyvų šiandien kuruoju vos kelis man brangius projektus.

Pasirink sau patogų variantą – tekstą arba vaizdą – ir keliaukime į 60 sekundžių pažintinę kelionę!

 

„Ar žinai geriausią receptą istorijai, kurią Tu turi papasakoti nepažįstamam?“

Labai paprasta! Receptą sudaro vos 3 elementai:  praeitis + dabartis + ateitis

Taigi, susipažinkime!

Milda_Šukaitienė

Nuo mažų dienų negalėjau nustygti vietoje, manęs buvo pilna visur: ir pievose laksčiau, ir apleistose statybose žaidžiau, ir diskotekose šokau iki paryčių… Kur tik susibūrę vaikai, ten ir aš! Visada pasiruošusi nuveikti kažką įdomaus ar surengti draugams šauniausią pramogą 🙂

Bet pamačiusi liūdną berniuką ar mergytę, kaip mat puldavau aiškintis, kas gi nuskriaudė, ką reikia pamokyt gero elgesio, ir, svarbiausia, kaip galiu padėti nugalėti skausmą ir grąžinti pasitikėjimą!

Panaši situacija išlikusi ir šiandien. Vaikystės judrumas ir noras džiugiai bendrauti išsirutuliojo į savanorystę, bendruomenines iniciatyvas ir socialinius projektus. Na, o siekis padėti draugui nelaimėje išaugo iki nepriklausomo patikimo patarėjo vaidmens keliaujant klaidžiomis nekilnojamojo turto (NT) džiunglėmis!

 

Mano gyvenimo misija:

Dalintis sukaupta patirtimi ir žiniomis, kad padėčiau žmonėms įveikti kliūtis ir įgyvendinti jų svajones! Tvirtai tikiu, kad visi mes turime kuo dalintis, tereikia skleisti savo žinutę ir kurtis nuostabius bendrus nuostabius projektus!

NEPRIKLAUSOMA

NT Brokerė | NT ŠUKOS

 

 

Prieš trylika metų sukūrusi NT projektų vystymo kompaniją, greta vadovavimo šiam šeimos verslui galiausiai nusprendžiau sukurti asmeninį NT ŠUKOS prekės ženklą.

 

Būdama Nepriklausoma pirkėjo brokere, nešališkai vertinu būsto kainą, vietą, būklę, NT objekto dokumentaciją, pirkimo / pardavimo / nuomos sutartis ir kitus svarbius aspektus. Dažnu atveju prieš perkant butą ar namą, reikia parduoti esamą. Tuo klausimu irgi mielai padėsiu Jums kaip Nepriklausoma NT brokerė 🙂

 

Metų darbą su viena didžiausių Lietuvoje NT agentūra Capital pakeitė savarankiškas darbas po NT ŠUKOS vėliava.

Nepriklausomo brokerio darbas su klientu garantuoja nešališką požiūrį į NT sandorius, o septynioliktus metus skaičiuojanti patirtis Nekilnojamojo turto ir pardavimo sferose užtikrina paslaugos profesionalumą. Šiandien tai yra mano mylima veikla, apjungianti ir profesines žinias, ir asmenines vertybes.

 

NTSukos

Garsiai skleidžiu žinią, kad NT brokeris gali padėti ne tik pardavėjui. Esu išsikėlusi tikslą paskatinti kuo daugiau pirkėjų kreiptis į specialistą nepriklausomo patarimo ir nešališko atstovavimo pirkimo-pardavimo ar nuomos atveju.

Tikiu, kad po kelerių metų NT sandoriuose susitiks ne perkantis ir parduodantis, o šaunūs jų atstovai.

GyvasBendravimas

GYVAS

Bendravimas

Aistra bendrauti ir aktyviai apjungti žmones bendrose veiklose pavirto didžiulių planų turinčiu socialiniu projektu    GYVAS BENDRAVIMAS.

Prieš kelerius metus užsikrėtusi Networking’o virusu, sukaupiau nemažą socialinį kapitalą ir, užuot gėrusi į save sutiktų žmonių istorijas, dalinuosi jų žiniomis ir aistromis su savo auditorija LIVE transliacijų, renginių, dirbtuvių, mokymų ir kitų priemonių pagalba.

Nuolatinis bendravimas su (ne)pažįstamais žmonėmis kontaktų renginiuose nukeliavo į LIVE eterį. Kuriame gyvus pokalbius su skirtingais pašnekovais įvairiausiomis temomis.

Netikėtai prie Gintarės piešto kakavos puodelio užgimusi idėja virto nuostabia intencija pakviesti norinčius bendrauti gyvai susitikti prie kavos puodelio. Socialinei iniciatyvai „Laimingi Mūsų Namai“ dovanoto piešinio dėka projektas taip sparčiai pradėjo augti, kad teko trumpam atsitraukti ir išgryninti idėją “kas iš to?” “kas toliau?” Šiandien kūrybinių atostogų metu Gyvas Bendravimas augina stuburą, generuoja mintis ir dėlioja veiklos planus, kad jau netrukus galėtų grįžti su trenksmu!

Esu įsitikinus, kad mūsų patirtos nesėkmės ir jų dėka atrasti sprendimai, yra be galo vertingi! Žinau, kad sukauptas žinių bagažas ar įgyta profesinė patirtis – tai lobiai, kuriuos belieka supakuoti ir pateikti pasauliui!

Savo žinias NT srityje pavertusi verslu, o aistrą bendrauti – sėkmingu projektu, aš ir Jus raginu monetizuoti savas idėjas, žinias ir patirtis!

Aš tikiu, kad visada atsiras žmogus, kuriam reikia Jūsų įžvalgų, Jūsų sukauptos patirties, Jūsų nepatogių klausimų, į kuriuos ieškojot atsakymų ir jau radote…

Keiskime žmonių likimus ir uždirbkime iš to be sąžinės graužaties. Dalinkimės savo žinute ir keisime pasaulį!

VISUOMENINĖ

veikla

 

 

Savanorystė mane lydi nuo mokyklos laikų. Dar būdama gimnazijoje įstojau į savanorišką karo tarnybą, kur išmokė komandinio darbo, užsibrėžto tikslo siekimo, ištvermės ir disciplinos! Universiteto laikais studentų bendruomenėje pažinau jaunuolius iš labai skirtingų šeimų, teko sparčiai mokytis bendravimo subtilybių. Dalyvaudama vaikų darželių ir mokyklų tėvų komiteto veikloje tobulinau organizacinius ir finansinius įgūdžius. Greta patirčių sparčiai plėtėsi ir pažinčių ratas.

 

Kiekvienoje savivaldybėje tarp gyventojo ir savivaldos administracijos yra tarpinė stotelė – seniūnija, o siekiant pagerinti gyventojų atstovavimą seniūnijos padalintos į seniūnaitijas. Esu Vilniaus miesto Pašilaičių seniūnijos Gabijos seniūnaitijos seniūnaitė. Ilgas ir nevisai suprantamas titulas, bet pasakysiu trumpai: jei nepatinka sulūžęs suoliukas ar nori pastatyti kieme krepšinio lentą, pranešk seniūnaičiui. Jei turi idėją, kaip pagerinti kaimynų bendrystę ar atgaivinti savo kiemą, seniūnaitis gali supažindinti su programa „Kaimynijos“. Tai tik keletas pavyzdžių. Ar žinai, kas yra Tavo seniūnaitis? 😊

Daugiau nei du metus savanoriavau Pašilaičiuose (Vilnius) veikiančioje bendruomeninėje organizacijoje ir su didžiuliu džiaugsmu drąsiai kalbu apie kartu įgyvendintus sporto, meno, edukacijų, senjorų ir jaunimo įtraukimo, bendrystės ir bendradarbiavimo projektus. Patikėtos Pašilaičių gimtadienio šventės vedėjos pareigos grąžino jaunystės prisiminimus apie tuomet vestus renginius ir suskubau organizuoti daugiau savų renginių.

Visuomenine-veikla

Smurtas artimoje aplinkoje skaudi tema dažnai moteriai, todėl skatinu prisidėti prie socialinės iniciatyvos „Atvirukas Laimingi Mūsų Namai“ ir vienu atviruku padaryti du gerus darbus:

Pirma, pasveikinti per Šv. Kalėdas artimąjį soc. erdvėje arba nusiųsti popierinį atviruką savo draugui, mamai ar seneliams, ir antra, prisidėti prie Vilniaus Moterų Namai programų, padedančių kovoti moterims su smurtu artimoje aplinkoje.

Esu šios iniciatyvos ambasadorė ir artėjant šventiniam laikotarpiui skleidžiu žinutę apie galimybę būti socialiai atsakingais.

Domina savanorystė ar bendruomeninė veikla? Susisiek ir pasidalinsiu patirtimi, kaip savanorystė ugdo charakterio savybes ir suveda su įdomiais žmonėmis.

Susitikime GYVAI

Tel. +370 6103 6858

Susitikime ONLINE